Popis výrobkov
Základný kovový termočlán je vôbec najbežnejšie používaný, vrátane typov K, N, E, J, T, môžu byť konštrukcie zostavy a plášťov. Najvyššia presnosť je ± 1,5 stupňa a najvyššia teplota použitia je 13 0 0 stupňa (k, n); pre T typu je najvyššia presnosť ± 0,5 stupňa, najvyššia teplota použitia je 350 stupňov. Teplota sa používa hlavne pre prostredie oxidov a široko meria druhy procesu výroby priemyslu, ktorý je teplota pod 1300 stupňov.
Technické vlastnosti
● Metóda montáže umožňuje montáž, lepšiu mechanickú silu a vyššiu presnosť.
● Spôsoby, ako vytvoriť pripojenia, sú konektory, vodotesné hlavy, hlavy odolné voči výbuchu atď. Prepojte si teplotný vysielač na hlavu, ktorý je k dispozícii pre kryt s križovatkou.
● Inštalačné spôsoby: Typy závitov, vrátane pevných vlákien a pohyblivých vlákien.
● Keramické ochranné trubice sa špecificky zhodujú s typmi štruktúry metódy montáže.
Závitové termočlánkyKombinácie a charakteristiky vodiča
|
Typ |
Termoement |
Teplotný rozsah |
Funkcie |
|
|
Výhody |
Nevýhody |
|||
|
K |
NICR 10- nisi3 |
-40~1200 |
S dobrou termoelektrickou linearitou EMF, dobrou stabilitou a dobrým oxidačným odporom. Je to najčastejšie používaný termočlánok. |
Nie je vhodné na zníženie atmosféry. |
|
N |
Nicrsi-nisimg |
-40~1250 |
So všetkými výhodami termočlánku typu K, väčšia stabilita v prostredí s vysokou teplotou. |
Nie je vhodné na zníženie atmosféry. |
|
E |
Nicr-constantan |
-40~900 |
Najvyšší termoelektrický výstup medzi všetkými termočlánkami je citlivosť vysoká. |
Nie je vhodné na zníženie atmosféry, nízkej tepelnej vodivosti. |
|
J |
Fe- Konštantan |
-40~750 |
Môže sa použiť pri redukcii atmosféry, termoelektrický je vyšší ako termočlán typu K. |
Rustí železo ľahko, termoelektrický drift ľahko. |
|
T |
Medený konštantan |
-40~350 |
Môže sa použiť pri redukcii atmosféry s dobrým termoelektrickým lineárnym EMF a stabilitou. |
Použitie teploty nie je vysoká, pozitívna meď sa ľahko oxiduje. |
Závitové termočlánky Limit chyby
|
Termoement |
Typ |
Limity chyby (± stupeň)\/efektívny teplotný rozsah (stupeň) |
||
|
1 trieda |
2 trieda |
3 trieda |
||
|
NICR 10- nisi3 |
K |
1.5 alebo 0. 4%t\/-40 ~ 1000 |
2.5 alebo 0. 75%t\/-40 ~ 1200 |
2,5 alebo 1,5%t\/-40 ~ 200 |
|
Nicrsi-nisimg |
N |
1.5 alebo 0. 4%t\/-40 ~ 1000 |
2.5 alebo 0. 75%t\/-40 ~ 1200 |
2,5 alebo 1,5%t\/-40 ~ 200 |
|
Nicr-constantan |
E |
1.5 alebo 0. 4%t\/-40 ~ 800 |
2.5 alebo 0. 75%t\/-40 ~ 900 |
2,5 alebo 1,5%t\/-40 ~ 200 |
|
Fe- Konštantan |
J |
1.5 alebo 0. 4%t\/-40 ~ 750 |
2.5 alebo 0. 75%t\/-40 ~ 750 |
-- |
|
Medený konštantan |
T |
{{0}}. 5 alebo 0,4%t\/-40 ~ 350 |
1. 0 alebo 0. 75%t\/-40 ~ 350 |
1. 0 alebo 1,5%t\/-200 ~ 40 |
Podrobnosti o produkte



Naši zákazníci

Pohľad do našej spoločnosti








Nahliadnutie do našej výroby

Manuálne zváranie

Automatické zváranie

Testovanie izolácie

Laserové označenie

Správanie

Zostaviť termočlánok

Detekcia úniku vákuu

Leštenie povrchu
Certifikácia kvality








Populárne Tagy: Termočlánkové sondy, čínske závitové závitové termočlánky Výrobcovia, továreň



